Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
52634
Players nickname
Veks Djuric
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Feb 26, 2024
Time
00:00
Proofs
https://files.fm/u/jbf57mz8qg

veks555

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
16
Dobar dan postovana administracijo,dobio sam ban za G.P1.7,ukratko trebao sam da kupim bmw m5 e34 zvana kockica za 130k medjutim prilikom ponude nisam gledao sta mi nudi i ponudio mi je da je kupim za 13m umesto za 130k i ja sam to mahinalno prihvatio,to kada sam video odma sam kontaktirao administraciju sisao je administrator Aldin ispricao sam sta mi se desilo on je proverio logove i dao nam pola sata da se pare i kola vrate kome pripadaju,medjutim doticni gospodin je odbivao da se to uradi tvrdeci da sam ja kriv,javio sam se opet Aldinu dao nam je obojci ban za prebacivanje imovine na dar.Svestan sam da svojih 13m necu dobiti nazad ali prosto ja sam taj koji je ostecen u ovoj situaciji,zamolio bi vas da na osnovu toga dobijem unban,od sada cu paziti i gledati ko mi sta nudi.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,404
Da imate POV svega toga mozda bi razmotrili samo za unban, ovako mozete dobiti unban uz brisanje novca ako se slazete
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom