- Joined
- Jun 7, 2022
- Messages
- 27
Poštovana administracijom, zamolio bih da uvažite moju molbu jer stvarno volim da igram ovaj RP server i ne mogu da verujem da mi se desila toliko glupa greška. Sve što želim je da dobijem Unban, znam da mi to zvuči ne moguće u ovom trenutku i da vreme ne mogu da vratim u nazad. Ali vi mozete da ucinite moj ivot lepšim i da mi date još jednu šansu.
Problem je u tome što mislim da je način na koji sam kažnjen nepravedan i da to nisam zaslužio, igram ovaj RP server već više od 2 godine i uživam u svakom trenutku na njemu. Smatram da nisam kanjen sa razlogom jer sam ja optužen i kažnjen za korišćenje "auto clickera" i kažnjen sam na 60 dana. Ja sam u tom trenutku sedeo pored PC-a i gledao u telefon i samo kliktao (E), ali u jednom trenutku vidim da mi se ugasila igrica, ja sam mislio da mi je pukao NET ili da je nešto uobičajno. Kada sam ušao u server posle toga, video sam da sam dobio ban na 60 dana.
Stvarno bi mi bilo žao da mi na državu ode kuća vrenosti oreko 15mil i familija lvl3, kao i druge nekretnine i ljubimci za koje sam toliko dugo radio i mučio se. Hvala vam unapred na bilo kakvoj odluci, vi znate kako je najbolje.
Problem je u tome što mislim da je način na koji sam kažnjen nepravedan i da to nisam zaslužio, igram ovaj RP server već više od 2 godine i uživam u svakom trenutku na njemu. Smatram da nisam kanjen sa razlogom jer sam ja optužen i kažnjen za korišćenje "auto clickera" i kažnjen sam na 60 dana. Ja sam u tom trenutku sedeo pored PC-a i gledao u telefon i samo kliktao (E), ali u jednom trenutku vidim da mi se ugasila igrica, ja sam mislio da mi je pukao NET ili da je nešto uobičajno. Kada sam ušao u server posle toga, video sam da sam dobio ban na 60 dana.
Stvarno bi mi bilo žao da mi na državu ode kuća vrenosti oreko 15mil i familija lvl3, kao i druge nekretnine i ljubimci za koje sam toliko dugo radio i mučio se. Hvala vam unapred na bilo kakvoj odluci, vi znate kako je najbolje.