Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass rule break I Nepoznata familija

Status
Not open for further replies.
Your ID
43072
Players nickname
Brando_Gagic
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 5, 2024
Time of violation
15:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=OUq3QXZhd7I

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
318
Nemam komentar. Samo bi zamolio Muju Simbu koji je zaduzen za admine da im da neki zadatak kad su eventi u piranju da malo specaju uzivajte gospodo . Svi smo mi ovde svojom voljom i da bi se igrali.
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
96
Nemam komentar. Samo bi zamolio Muju Simbu koji je zaduzen za admine da im da neki zadatak kad su eventi u piranju da malo specaju uzivajte gospodo . Svi smo mi ovde svojom voljom i da bi se igrali.
sam rule break-as jer krsis P.D. 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) tokom događaja i 5 minuta nakon, kao i ovi koji su te pucali crni i beli, igrac sa zelenim hlacama nije ni metka opalio... Self Report stoga bolje skidaj zalbu...
Neka administracija odluci!
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
318
uzivaj ja znam sta sam prekrsio i sta sam mu rekao posto me je vec uradio klolima pre toga. problem je sto se skupilo mnogo losih ljudi i disciplina je u pitanju. a ti uzivaj. i svaki off topic da se kazni!
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
318
Vidis da mi leze mrtvi ljudi ubijate me svaki put pre eventa imate kompleske prevelike i zelim da se neka veca sila izjasni ovde da se ovome stane na put. Stave admini na spec svakog eventa oko kruga i ova igrica ce doci do svega sta pruza.
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
318
Nisam citer sako kontam igricu uzivajte voli vas sve Cika Brando ! sokovi su broken kad se ukinu bunite se i ljutite
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,752
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 43072 dobiće kaznu za P.D 1.2
  • ID 54648 dobiće kaznu za P.D 1.2
  • ID 51745 dobiće kaznu za P.D 1.2
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom