Dobra večer, dobio sam jail za nesto sta nisam napravio Car Raming je koliko ja znam namjerno udaranje auta autom a ja sam se samo slupao i otisao. Molio bih da se admin kazni te da se mu objasne pravila i situacije. Hvala
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.