Dobro vece draga administracijo pisem ovu zalbu po ko zna koji put u nadi da cu neki put koji udjem na forum vidim aproved na moju zalbu pa da krenemo pre godinu i par meseci dobio sam ban za 4.1 a nakon toga i black list na grand roleplayu meni je iskreno krivo voleo bih da se sastanem sa starom ekipom kao nekad dugo je proslo voleo bih zaigrati na svom og acc koji sam napravio pre vise od 2 ipo godine dobio sam jaku zelju da se vratim aktivnom igranju na grand roleplayu znam da sam dosta pravila krsio i da sam zasluzio donekle black list ali mislim da je dosta vremena proslo i da imam pravo na jos jednu sansu a i mislim da je kazna dovoljna kad pogledate da nisam igrao na rs godinu dana proslo je dosta vremena sazleo sam i razumem dosta stvari bio sam toksicni klinac kojeg je bolelo dupe za sve i dolazio i pravio sranja i skido razne reduxe itd hvala na paznji prijatan dan