Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Lična biografija I James Corder I 38437

Status
Not open for further replies.

James Corder

Player
Player
Joined
Mar 7, 2024
Messages
1
Ime i Prezime: James Corder
Pol: Muškarac
Starost: 24 godina
Rasa: Bela
Nacionalnost: Hrvat
Mesto rođenja: Zadar
Otac: Mato Corder
Majka: Natali Corder
Težina: 70 kg
Visina: 192 cm
Boja očiju: Plava
Boja kose: Smeđa
Tetovaže: Nema
Prednosti: Brz, spretan
Slabosti: Agresivan i tanki živci




Životna priča:
James je živio u Hrvatskoj u Zadru, od malena sam radio sranja. Otac mi je dobio moždani udar kad sam imao samo 7 godina i nažalost je preminuo. Od tog dana sve je postalo teže, počeo sam tući svakoga i prijetio svakome. Sa 14 godina sam počeo pušiti i drogirati se i nije me bilo briga, čak me ujak naučio voziti. Majka mi je bila sve više i više zabrinuta i bojala se da od mene neće biti ništa. Ali onda se dogodilo nešto užasno... Odlučio sam napasti jednog čovjeka koji mi je vrijeđao majku, ali je onda izvadio pištolj i propucao me. Od tog dana sve se promijenilo, shvatio sam da je bilo čudo što sam preživio i onda sam s 18 godina se odlučio preseliti u Los Santos i krenuti život ispočetka. Prestao sam se drogirati i prestao sam piti. Našao sam neki posao i odlučio preokrenuti svoj život. Prvo sam počeo raditi kao običan prodavač hrane i moram reći da sam puno naučio o životu. Tad sam odlučio osnovati svoju kompaniju i sve je bilo dobro i napokon sa svojih 24 godina sam počeo živjeti s normalnim zdravljem i baš mi je dobro i super i ništa mi ne fali.



Izhodi:

-James može pružiti prvu pomoć s puškom u ruci
-James može uzimati puške i pištolje s poda samo sa revolverom, ne i puškom
-James može voziti off-road 60km/h (podučavanje od ujaka)
-James može može vezati ljude sa svih strana
-James može pretraživati sa svih strana
-James može nositi i koristiti oružje legalno i ilegalno (xxx)
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,837
Biografija ODOBRENA!

James može pružiti prvu pomoć s puškom u ruci Perk krsi PG

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom