- Joined
- Nov 19, 2022
- Messages
- 865
Robali su me drzali mi 2 puske na glavi i sve je teklo normalno i onda je jedan lik uletio i oni su ga ubili ispa mu je rev i onda je jedan od njih spustio pusku(povuka u inv) da bi pokupio pusku koja je ispala liku koji je uletio kojeg su ubili te onda meni ostaje jedna puska na glavi sto nije fear. Tako da mislim da je ovo greska od administratora Relja Shayk.