Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
53040
Players nickname
Lukile Stojanovicc
Suspect ID
47440
Date of violation
Mar 9, 2024
Time of violation
20:07
Proofs
https://youtu.be/1Kci8rPk_g4

Lukile Whitee

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
24
(Naglasavam da smo obojica prihvatili strani jezik) Igrač je po dogovoru hteo meni preneti novac jer smo stari drugovi. Nisam ni slutio da će me skemovati jer smo dugo bili u istoj familiji. Otvorio sam svoju familiju i zamolio ga za pomoć tako što će mi donirati makar malo novca za istu,on je pristao i nakon nekoliko dana(danas) me je zvao da dodje do mog stana da bih ga ubacio u familiju i da bi mi on dao donaciju. Otišli smo da banke da bi digao novac i preneo mi isti. U banci smo bili oko 15 minuta a za to vreme je on meni tražio 1m i 950k da bi mogao da digne novac sa balansa druge familije jer kako je on rekao "sve pare su mi tamo na balansu". Nisam ni slutio da će me on skemati i uzeti mi te pare i samo otići. Rekao je da ima platinum prime te da sa njim on može da bude u dve različite familije gde sam ja ispao malo ... i poverovao mu u to. Dao sam mu 1.95m a on je samo izašao sa servera(LTA).
 

Michael Goat

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,755
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 47440 dobiće kaznu za G.P 1.3
  • ID 53040 dobiće kaznu za MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom