Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40813
Players nickname
Bojan Navarro
Administrators nickname
Mujo Simbo
Date
Mar 8, 2024
Time
21:30
Proofs
https://imgur.com/a/wFs1vDX

Bojan Creed

Player
Player
Joined
Apr 17, 2023
Messages
21
Dobar dan postovana Administracio banovan sam 08.03.2024 godine za G.P 1.6 od strane administratora Mujo simba hteo bih da kazem da smatram da je administrator done pogresnu odluku i odbio moju zalbu.
naime dobio sam ban za kupovinu in game stvari za rl pare nisam umesan u nikakvu prevaru i nisam nikoga prevario niti sam bilo sta uradio sto se tice tog pravila.
saznao sam zbog cega sam dobio ban naime igrac pod imenom Alokin Todoroviic je prevario drugog igraca za pravilo za koje sam i ja dobio ban.
ali smatram da sam ja ne pravedno dobio ban jer sam kupio Biznis prodavnicu 24/7 za ingame novac placeno mu uredno 15m a to sam sve uradio jer mi je bio potreban biznis a on je postavio oglas da prodaje biznis ja sam mu se javio i kupio biznis i onda sam dobio ban jer je doticni igrac Alokin prevario drugog igraca i kupio in game stvari za rl novac.
zeleo bih ukoliko ste u mogucnosti da pregledate moju zalbu i da vi donesete svoju odluku srdacan pozdrav.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom