- Joined
- Feb 10, 2024
- Messages
- 54
Poštovana Administracijo, Želim da vam se iskreno izvinjenim zbog greske koju sam napravio. Svestan sam da sam pogrešio, i da sam znao, ne bih to uradio. Obećavam da se ovakva situacija neće ponoviti. Molim vas da mi date još jednu priliku da zaigram u na predivnom projektu. Ovaj server znači mnogo za mene, uložio sam mnogo vremena igrajući ovaj RolePlay i voleo bih ponovno igrati sa starim prijateljima. Hvala vam na Citanju. Takođe, prihvatam i money wipe.