- Joined
- Mar 9, 2024
- Messages
- 2
Pozdrav,
pisem u vezi mog blacklista kojeg sam dobio 02.02.2023 povodom insulta projecta , i hteo bi se ispricati za sve sto sam lose uradio na serveru ali stvarno ovog puta nisam mislio to .
Napisao sam razloge Abrahamu u DM na taj dan kad sam dobio ban da nije bila namena da se insult project i pogotovo sto nije javno napisano.
Proslo je vise od 12 meseci od mog blacklist, obecavam da cu nastaviti normalno igrati i ponasati mozete mi dati dati ponovo blacklist IP i social club ako uradim najmanju sitnicu .
Hteo bi razmotrite moj blacklist i cinjenicu da sam bio admin u tom trenutku i zasto bih to uradio .
Da li mi mozete izaci u susret samo ovaj put, znam da ste mi rekli da nije za unban?
Razumem sve i prihvatam sve posledice ukoliko me unban.
Nisam toliko pravio problema sto se tice warning,jail itd sto mozete i sami videti.
Srdacan pozdrav, Arthur Johnson
-10.03.2024
pisem u vezi mog blacklista kojeg sam dobio 02.02.2023 povodom insulta projecta , i hteo bi se ispricati za sve sto sam lose uradio na serveru ali stvarno ovog puta nisam mislio to .
Napisao sam razloge Abrahamu u DM na taj dan kad sam dobio ban da nije bila namena da se insult project i pogotovo sto nije javno napisano.
Proslo je vise od 12 meseci od mog blacklist, obecavam da cu nastaviti normalno igrati i ponasati mozete mi dati dati ponovo blacklist IP i social club ako uradim najmanju sitnicu .
Hteo bi razmotrite moj blacklist i cinjenicu da sam bio admin u tom trenutku i zasto bih to uradio .
Da li mi mozete izaci u susret samo ovaj put, znam da ste mi rekli da nije za unban?
Razumem sve i prihvatam sve posledice ukoliko me unban.
Nisam toliko pravio problema sto se tice warning,jail itd sto mozete i sami videti.
Srdacan pozdrav, Arthur Johnson
-10.03.2024