Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
53216
Players nickname
Aleksa Vasquez
Administrators nickname
Denza Washingtonn
Date
Mar 12, 2024
Time
14:23
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/628967/#post-2268337

Aleks94

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
41
Pozdrav, juče je prvo uzeo i teleportovao me svuda i ubijao da proveri da li imam skriptu dok spavam i ne pomeram se... za sta skriptu morao bi on da pojasni posto sam spavao i nisam se pomerao a evo danas mi je dao fear rp sa razlogom ali mi je oduzeo stvari u vrednosti preko 1m ( Heavy sniper, Heavy shot gun, noz, Ar pusku, revolver to je sve obojeno plus metke za to) ovo je postalo ocigledno da decko radi sve da me kazni konstano oko mene. Mi nismo bili dobri pre nego sto je postao admin ali ocigledno decko sada iskoristava polozaj. Molio bih da mi se vrate stvari jer nema smisla da tako oduzme 1m nigde ne pise da se gubi oruzije on je licno morao da mi izvadi iz inventara jer do sada nikada nisam izgubio dok sam bio u demorganu, hvala unapred i srdačan pozdrav.
Postavio sam link teme na koju me je kaznio msm tu mi je skinuo svo oruzije sto sam imao kod sebe sto znaci da ljudi dzabe bacaju pare na prime platinum ako ce on svaki putu da im uzima stvari iz inventara.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom