Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

David Armani

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
36
1. Vaše ime IRL: David
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosjek online po danu: 9h
5. Vaš Discord: chodav7
6. Vaše ingame ime: David Nunez
7. Vaš ID: 14848

Dodatne informacije

1. Lider za: The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

1. Toliko godina sam u gradu i od pocetka sam u kriminalnim organizacijma,nikad me nisu zanimale drzavne, jednom sam bio u drzavnoj organizaciji i izasao sam posle 3 dana jer mi nije zanimljivo. Moj prvi gang u koji sam usao su bili Ballasi i to je jedan od razloga zbog kojeg bi voleo drzati ovu organizaciju pored jos dosta drugih razloga.

2. Oduvek sam hteo da budem lider neke kriminalne organizacije, ali nikad nisam postavljao aplikacije jer sam mislio da je uzaludno, ali evo sada sam odlucio da probam. Takodje bih voleo da svi igraci koji udju imaju dobar roleplay bez krsenja pravila, bez toksicnosti, i da svima posvetim paznju koliko mogu jer u dosta gengova sam video da to nije zastupljeno, vec se lideri najvise okrecu turferima. Ja znam da je turf veoma bitan,ali ne shvatam toliku razliku izmedju obicnog clana i jednog turfera. Veoma sam stprljiv tako da me nebi mrzelo ako treba da sam ispitujem svaku osobu koja hoce da udje u organizaciju, jer bolje da nauce nego da krse pravila kada udju u organizaicju. Primetio sam isto da u dosta organizacija je prisutna tokscinost da li to bila od lidera ili visih cinova, a to je nesto sto me najvise nervira od svega to je ta toksicnost igraca kod mene bi se za to dobijalo blacklist.

3. Kada bih bio lider organizacije potrudio bih se da sa svima budem u dobrim odnosima, ako je to uopste moguce, ali u isto vreme da budemo jedna od najjacih bandi u gradu, isao bih na svaki event, normalno pre toga bih opremio sve ljude kome sta treba i u tome bi mi pomogli ostali visi cinovi. Na svakom eventu bih rekao da se slusa visi cin ali naravno da taj visi cin ne bude toksican i bezobrazan prema drugim clanovima. Za celo moje ponasanje kao lidera mi je autoritet moj sadasnji lider fama, niti je toksican, uvek pomaze kome sta treba bez obzira na njegov rank i isto bih i ja tako radio. Ovo su jedna od 3 razloga zbog kojih bih voleo biti lider ove organizaciije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Pre svega bih se fokusirao na to da smo aktivni kao banda i da sve vreme nesto radimo, a ne samo turf i turf. Narvano ja imam ekipu za turf ali stavicu jednog viseg cina da se bavi sa njima, jer vise volim da saradjujem sa igracima i zanimljivije mi je ici na evente nego turfati po ceo dan. To je jedan od glavnih saveta za poboljsavnje roleplaya. Hocu da budemo aktivni ceo dan naravno ko koliko moze, necu se naljutiti na nekog clana ako ne moze biti tu tojest ako je razlog validan. Radio bih svaki dan bar po 2 pljacke prodavnica ili talacke. I naravno isao bih na svaki event, posto vidim da je to sve slabije zastupljeno jer stalno pobedjuju drzavne organizacije, a mi to necemo dopustiti.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
ODBIJENO!

Aplikacije su zatvorene!

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom