Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected UNBAN APPEAL GP 5.3 | Denza Washingtonn

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
55955
Players nickname
Alvaroo Lopez
Administrators nickname
Denza Washingtonn
Date
Mar 12, 2024
Time
15:22
Proofs
https://imgur.com/a/CMZlsAP

bosna

Player
Player
Joined
Jan 21, 2024
Messages
55
Zdravo postovana administracio!!!

Dobijo sam ban 12.03.2024 za Generalno Pravilo 5.3 od strane Denza Washington. Situacija je sledeca prijavio sam na tiket da sam ubijen i da mi je ukraden auto u Green zona. Pitao sam kako ne vracaju pare za neko sto je prekrsio pravilo. On mi je reko postuj administraciju kako ne bibio kaznjen ja sam mu na to odgovorio hahaha vazi opasni nisam znao da ga je to toliko navredilo i mislim da je previse 7dana ban za to. Pa hteo bih vas zamoliti ako mozhe da dobijem unban posto sam tek kupio kucu skupa je a nije placena na dugo vreme a na 19.03 idem na put i nemam kako da platim kucu posto dobijam unban na 20.03 a na putu cu se zadrzati dosta vremena pa bih vas zamolio ako je moguce ikako da se oprosti ovo sto se desilo sve bio bih vam zahvala.Stvarno mi je previse zal najvishe zelim da dobijem unban posto cu igrati jos 4dana pa idem na put i ne bi imalo ko i kako da produzim kucu molim vas.

Imajte ugodan Dan/Noc draga administracijo
P.S Alvaro Lopez
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom