Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Adi Verstapper

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 18, 2024
Messages
29
Ime:Adi Verstappen
Pol: Musko
Starost: 25
Rasa: bjelac
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: Amerika, Indiana
Otac: Richard Dias
Majka: Irina Dias
Pol: Musko
Težina: 95kg
Visina:193cm
Boja očiju:Smedja
Boja kose:Crna
Tetovaže: Ruka ljeva i desna
Prednosti:Inteligentan,Reflexan,Ozbiljan
Slabost:Nestrpljivost


Životna priča: 200+ reči

Moje ime je Adi Verstappen, 25-godišnji policajac rođen i odrastao u Indiani, SAD. Moji roditelji, Richard Diaz i Irina Diaz, su mi pružili osnove i vrijednosti koje su mi pomogle oblikovati karakter. Od ranog djetinjstva, pokazivao sam zrelost, refleksivnost i inteligenciju, osobine koje su me vodile kroz život i karijeru.

Kao policajac, ističem se svojom predanošću poslu i sposobnošću brze analize situacija. Moja refleksivnost omogućuje mi donošenje smirenih odluka čak i u stresnim situacijama, dok moja inteligencija omogućuje razumijevanje složenih problema i pronalaženje najboljih rješenja.

Unatoč tim prednostima, svjestan sam svoje nestrpljivosti, što može biti izazov u određenim situacijama. Ipak, aktivno radim na tome da kontroliram tu nestrpljivost i razvijam strpljenje kao vještinu.

Kroz svoj posao, nastojim biti uzor drugima, ističući važnost integriteta, hrabrosti i poštovanja prema zajednici koju služim. Moja predanost dužnosti policajca odražava se u mojoj želji da služim i zaštitim druge, čineći svoj grad sigurnijim mjestom za sve građane.

Izvan svoje službe, volim provoditi vrijeme s obitelji i prijateljima te se aktivno bavim sportom kako bih održao tjelesnu kondiciju i mentalnu svježinu. Također koristim svoje slobodno vrijeme za osobni razvoj, čitanjem knjiga i učenjem novih vještina.

Sa svojom mladošću, zrelošću i predanošću, Adi Verstappen predstavlja nadu i inspiraciju za buduće generacije policajaca, dok nastavlja služiti svojoj zajednici s poštovanjem, hrabrošću i poštenjem.

Ishodi:
1. Adi se može suočiti s dvojicom protivnika u bilo kojem trenutku.
2. Adi je vešt u pružanju prve pomoći, pretraživanju lica, pljačkanju, kupljenja stvari sa poda, vuči i ubacivanju ljudi u vozilo s revolverom u ruci.
3. Adi može voziti svaki off road auto do 70 km/h.
4. Adi može pretrazivati lice sa bilo koje strane osobe
5. Adija mogu da pljackaju samo ako ima minimum tri puske na glavi (nema strah od dve)
6. Adi može da rukuje oružijem visokog kalibra kao što su heavy sniper heavy shotgun i light machine gun.

Pazit ce se da se P.D 1.6 pravilo ne prekrsi!
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,696
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom