Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4692
Players nickname
Valentino Haze
Administrators nickname
Michael Goat
Date
Mar 18, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

Krejci

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
20
Dobro vece Mujo/Abrahame
Imam jedan problem.. Pre dva tri meseca sam dobio Ban za 1.1 Svestan sam sta sam uradio prijavio sam se kod rodjenog brata na pc jer je moj bio u kvaru... dobio sam za 1.1 nisam znao da to nesme bila je brzina da sam malo razmislio mozda nebi dobio ban na id 7575
Moj twink je id 7575 a main je 4692 e sad ovako..
Na id 7575 sam igrao od pocetka servera pa dok nisam dobio permaBan.... nisam znao da mi je id 7575 twink jer sam imao toliko naloga od dosta drustvenih mreza od aplikacija bas preterano imao sam preko 20 mail adresa... to je bilo davno nisam mogao da nadjem main jer nisam znao koj je main dal 7575 ili 4692 nisam ni znao za moj id 4692 da postoji... znaci majke mi... problem je u tome sto kad sam digao sistem na laptopu zaboravio sam da sacuvam notepad za zapisanim adresama te sam sve obrisao imao sam na google slike sve slikano ali telefon je toliko kocio d anije moglo ocitati aplikaciju gde sam ja odustao od traznjenja naloga te nastavio da igram na id 7575 Twink ali opet ponavljam nisam znao da mi je twink mislio sam da je main zato sam i igrao na njemu... id 4692 nisam igrao od kad sam dobio ban trazio sam ga 10 dana ako mi verujete i uspeo da nadjem mail adresu i usao onda sam video da nemam sovoljno godina u gradu d abi mogao d aradim neki posao od bana pa sve do sad imam 7 godina u gradu nemam ni kola ni nista bas nista... zeleo bi da me razumete i da mi racunate id 7575 kao main a id 4692 racunate kao twink i banujete id 4692 za 1.1 a unbanovati id 7575 jer stvarno mi znaci kunem se nisam znao da je id 7575 twink... sve pare koje imam na id 7575 zelim da budu obrisane i zelim kaznu 3 sata demorgana i 2 warna za izvinjenje administratorima na moju gresku... nadam se da sam objasnio situaciju... znaci na id 7575 d ase skinu sve pare sto imami da mi administrator da 2 warna i da mi skine sav novac sto imam A mislim d aimam tih 15 miliona jer je auto bilo na pijaci koje je verovatno kupljeno jer je najeftiniji bio a skupocen.... a id 4692 da bude perma banovan ako treba jos neka informacija nije problem dokazacu mogu slikati bratov pc pored mog <discord Valentino Haze > Moje dusevno izvinjenje svim adminima ljubi vas brat nadam se da ce biti sv eu redu <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom