Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
nebitno
Players nickname
nebitno
Suspect ID
50973
Date of violation
Jun 9, 1969
Time of violation
00:00
Proofs
https://hr.wikipedia.org/wiki/Krtica_(agent)

Agent009

Player
Player
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Postovanje administracijo, primio sam informaciju da osoba 50973 poznatija kao "Coaa Zandar" prebacivao stvari sa main na twinki. Nazalost ja neznam nista o njegovo main-u ali znam da mu je twinki (50973). Zamolio bi da sami istrazite njegov main acc (jedino sto znam da mu je main trenutno banovan za 6.17). Naime prebacivanje novaca izvrsio je nakon sto je na twinkiju dobio iz kutije nekog bmw-a prodao ga drzavi i (smatram) bankom prebacio kes na main.
 

milosst686

Player
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
166
Postovanje administracijo, primio sam informaciju da osoba 50973 poznatija kao "Coaa Zandar" prebacivao stvari sa main na twinki. Nazalost ja neznam nista o njegovo main-u ali znam da mu je twinki (50973). Zamolio bi da sami istrazite njegov main acc (jedino sto znam da mu je main trenutno banovan za 6.17). Naime prebacivanje novaca izvrsio je nakon sto je na twinkiju dobio iz kutije nekog bmw-a prodao ga drzavi i (smatram) bankom prebacio kes na main.
Neki dokaz ?
Po ovome bi bilo da ako ja kazem sam cuo da ti blackmailujes igrace, nemam dokaz, ali mislim da treba tebe da kazne, neka provere tebe i da te kazne jel moze tako ?
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.

  • S obzirom da je ID 50973 pod aktivnim banom, dobice kaznu za G.P.1.8. nakon isteka bana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom