Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Licna Biografija | Makoto Nagano | 51829

Status
Not open for further replies.

Manjane

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
11
Ime: Makoto Nagano
Pol: Muško
Starost: 35
Rasa: Japanac
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: Miyazaki Prefecture, Japan
Otac: Kazuyoshi
Majka: Nari
Težina: 75kg
Visina:180cm
Boja očiju: Plava
Boja kose: Crna
Tetovaže: Po celom telu
Prednosti: Inteligentan, Refleksan, Ozbiljan, Spretan
Slabost: Lepe žene

Životna priča:

Moje ime je Makoto Nagano. Rođen sam pre 35 godina u Japanu koga se ne sećam jer sam se u Los Santos doselio kada sam ima samo 2 godine. Život me nije mazio od samog početka. Moj otac je bio ribar a majka domaćica koja se brinula o meni i mojoj starijoj sestri. Otac se mučio da nam donese hleb na sto jer nije smeo da lovi ribu na svim mestima zbog Yakuza. Nekako je uspevao da ulovi nešto sve do jednog dana kada je greškom svog prijatelja ušao brodom na njihovu teritoriju. I njega i njegovog prijatelja su ubili zato što su ušli u zabranjenu zonu. Majka mi je pričala da su hteli i mene jer sam jedini muški naslednik kako se ne bi posle svetio, ali se ona borila i nije me dala. Yakuze su joj dale poslednju šansu na koju je ipak pristala a to je da odvedu i uzmu za ženu moju sestru a da mi moramo otići iz zemlje, zaboravimo na nju i da se više nikada ne vratimo u Japan. Jedini spas smo našli kod ujaka koji je živeo u Americi tj. Little Seoul gde i danas živimo u nadi da ćemo se nekada vratiti kući. Ali to nikada nije bila moja kuća nego Little Seoul gde sam od malih nogu zavoleo okean i sunce. Stalno sam pravio neke nestašluke jer nije imao ko da me kontroliše. Krao sam ribu i jabuke sa pijace, otimao užinu, novac i tukao drugare iz škole. Kada sam napunio 15 godina po pijaci sam počeo da varam ljude i da im uvaljujem lažne stvari i novac. Tu sam dosta novca zaradio i čuvao za nešto veće, ali neko me je otkucao i LSPD je upao u našu kuću. Majka je još jednom pokušala da me odbrani tako što ih je napala ali su je ubili na licu mesta. Od tada tražim tog smrada koji ju je ubio ali bezuspešno. Pucao sam na svakog koga vidim u uniformi u nadi da će to biti taj jer su to veče svi nosili maske. Bio sam u bandama ali brzo odlazio jer oni nisu želeli da napadaju LSPD već okretali glavu i šibicarili sa drogom i oružjem što mene nije zanimalo. Od besa sam išao po getu i pucao na sve živo i mamio pandure da ih ubijam. Ali jednog dana sam sasvim slučajno upoznao jednu devojku koja mi je dala razlog da manje mislim o tome i dala mi je želju da živim. Izgleda da i dalje ima nade za mene u ovom gradu.


Ishodi:
1. Makoto se može suočiti s dvojicom protivnika u bilo kojem trenutku.
2. Makoto je vešt u pružanju prve pomoći, pretraživanju lica, pljačkanju, kupljenja stvari sa poda, vuči i ubacivanju ljudi u vozilo s revolverom u ruci.
3. Makoto može voziti svaki off road auto do 70 km/h.
4. Makoto može pretrazivati lice sa bilo koje strane osobe
5. Makota mogu da pljackaju samo ako ima minimum tri puške na glavi (nema strah od dve)
6. Makoto može nositi legalno i ilegalno oružje (xxx)
7. Makoto može da rukuje oružjem visokog kalibra kao što su heavy sniper, heavy shotgun i light machine gun.
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,691
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom