Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12495
Players nickname
Ivan Drilla
Suspect ID
10925
Date of violation
Mar 11, 2022
Time of violation
23:05
Proofs
https://streamable.com/q9q7v9

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Kao sto se vidi na snimku organizacija ballasi sve vise primaju nove clanove koji krse pravila ili su cheateri mislim da ovo treba da se resi jednim ili drugim putem.
Pretpostavljam da aludiras na warn organizaciji radi random lika koji se odlucio da ukljuci cheat i nekome smjesti warn.
Jer to se dogada po svim organizacijama i na to ne mozes utjecat. Kako da netko tko prima ljude u org zna da li je toj osobi u interesu sjebat nekog ili ne?
Nemojte smjestat warn bezveze jer je u interesu da svi gangovi/organizacije funkcioniraju kako bi bilo zabavnije.
Ili mozda imas ti nekoga tko zeli preuzet ballase? Onda te razumijem skroz :D
 

Ivan Drilla

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
105
Pretpostavljam da aludiras na warn organizaciji radi random lika koji se odlucio da ukljuci cheat i nekome smjesti warn.
Jer to se dogada po svim organizacijama i na to ne mozes utjecat. Kako da netko tko prima ljude u org zna da li je toj osobi u interesu sjebat nekog ili ne?
Nemojte smjestat warn bezveze jer je u interesu da svi gangovi/organizacije funkcioniraju kako bi bilo zabavnije.
Ili mozda imas ti nekoga tko zeli preuzet ballase? Onda te razumijem skroz :D
ne naprotiv nego me nervira da neko dobije org a da prima svakoga , ima dosta problema sa novim ballasima pg , lta , cheateri ,....
 

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Pa lol kako mislis da bi leader org trebao znati da je netko cheater osim dok ne dode do ovoga?
Ovaj vise nece biti dio org sigurno, a pitanje je da li je dio org uopce jer to sto je u ljubicastom ne znaci da je ballas :)

A i budimo realni, PG i LTA rade svi. Ne mozes reci da samo ballasi to rade stari moj haha
 

Ivan Drilla

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
105
Pa lol kako mislis da bi leader org trebao znati da je netko cheater osim dok ne dode do ovoga?
Ovaj vise nece biti dio org sigurno, a pitanje je da li je dio org uopce jer to sto je u ljubicastom ne znaci da je ballas :)

A i budimo realni, PG i LTA rade svi. Ne mozes reci da samo ballasi to rade stari moj haha
pa vidis kakav je vama mentalitet da kazete da svi radite pg i lta buraz ugledajte se malo na druge i nisam dete da se svadjam na forumu, potvrdjeno je da je ballas vozio je vas hq auto i ima vas pancir.
 

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Ko se svađa? Pokušavam shvatiti i lijepo te pitam kako misliš da onaj tko pozove cheatera u organizaciju moze znati da je isti cheater?

Da si ti leader i decko ti dode da ude u org, ti ga ispitas i vidis da sve zna, isti taj debil upali cheat o napravi ovo sto je ovaj napravio. Kako bi ti reagirao da ti netko pljuje po org kao sto si ti pljujes po ballasima upravo?

Kuzim sta zelis reci i da ti je pun kurac ovakvih, svima je. Ali ne mozes unaprijed znati sta ce osoba napraviti.
Realno je da decko dobije ban ili sta god ali da organizacija ispasta zbog ovoga nema smisla.

drzi se brat, neka je zdravlja.
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Ne razumijem,kakve veze organizacija ima s tim?
I kako ja da znam ko koristi sta,molim da me se ostavi vise na miru i moju organizaciju,ja kolko vidim prekrsaja u igri tokom dana imo bi sta stavljat cijeli dan na forum,al nisam tolko jadan da nekom radim nesta nazao,ovo je samo igra u igri se treba uzivat a ne gledat kako bi smjestio nekom nesto!
Na ovom povu se vidi sve al ja svejedno ne mogu znat tko sta koristi!
Lijep pozdrav i uzivaj te dalje na zaljenje na BALLASE!!!!
 

conprivat

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
41
Kao sto se vidi na snimku organizacija ballasi sve vise primaju nove clanove koji krse pravila ili su cheateri mislim da ovo treba da se resi jednim ili drugim putem.
Nije novi igrač niti cheateri, mnogi ga poznaju na serveru, jako je draga osoba.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom