Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4736
Players nickname
Janko Raggazi
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
Mar 23, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/TW5p53f21HY

Janko Raggazi

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
53
Dobar dan, vidim da ste mi odbili zalbu ali nema potrebe za tim. Pov od eventa imam samo nisam bio u mogucnosti da ga postavim, a i nisam ulazio na forumu 2-3 dana. Molim vas Abrahame ili Mujo da mi prihvatite zalbu jer POV od eventa imam. Kao sto sam i tamo naglasio admin je malo kasnije pogledao zalbu, u cetvrtak a postavljena je u utorak, prakticki je proslo 47 sati i 52 minuta. Hvala na citanju.
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
420
Molim administraciju da uvede zakon u gradu koji ce biti ban 15 dana za ovakvo delo jer se sve cesce desava da se ulazi na nedozvoljene pozivije. Hvala na razumevanju Cika Bradno
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
420
Pricam da je ovo postalo konstanto da ulazite na nedozvoljena mesta i da se tome stane na put da admini imaju manje posla a i mi igraci koji vas kacimo. Uzivaj i postuj pravila servera .
 

Janko Raggazi

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
53
Pricam da je ovo postalo konstanto da ulazite na nedozvoljena mesta i da se tome stane na put da admini imaju manje posla a i mi igraci koji vas kacimo. Uzivaj i postuj pravila servera .
Meni je ovo bilo prvi put da ulazim na ovakva mesta zato sto nisam imao vremena da sidjem dole, pa rekoh ajde da udjem sta ima veze.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom