Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Rokisa Wolf

Player
Player
Joined
Apr 13, 2023
Messages
54
Ime: Roki
Pol: zenski
Starost:17
Rasa: belac
Nacionalnost: srbin
Mesto rođenja: Drmno
Otac: stefan
Majka: danijela
Pol:zenski
Težina: 68kg
Visina: 184
Boja očiju: braon
Boja kose: braon
Tetovaže: leva ruka
Prednosti: Lako zavodim muskarce
Slabost: Pristojni I bogati muskarci





Životna priča: 200+ reči



Rođen u malom selu, moj život počeo je jednostavno. Odrastao sam okružen zelenim poljima i plavim nebom. Moj otac, čvrst i mudar čovek, učio me je vrednostima poštenja i rada. Majka, blaga i nežna, bila je oslonac u svim mojim nedaćama.
Dok sam odrastao, sanjao sam velike snove. Želeo sam istražiti svet, otkriti nova mesta i upoznati različite ljude. Uprkos skromnom poreklu, nikada nisam izgubio nadu. Naučio sam da svaka prepreka može biti prilika za rast.
Kada sam napunio 18 godina, napustio sam rodno selo i krenuo u grad. Bio je to prvi korak ka ostvarenju mojih snova. Gradska vreva bila je uzbudljiva, ali i zastrašujuća. Ipak, nisam se zaustavljao.
Godine su prolazile, a ja sam se uspinjao stepenicama uspeha. Obrazovanje, radna mesta, prijatelji - svaki korak dodavao je novo iskustvo i mudrost. Ali, nije sve bilo bez izazova. Bilo je padova i razočaranja, ali sam naučio da se podignem i idem dalje.
Jednog dana, dok sam radio na svom omiljenom projektu, sreo sam ljubav svog života. Osoba koja je razumela moje snove i koja me je podržavala u svemu. Naša ljubav je rasla svakim danom, čineći moj život bogatijim i ispunjenijim.
Sada, dok sedim ovde i pišem ove reči, osvrćem se na svoj život sa zahvalnošću. Iako nije bio savršen, bio je moj. Prošao sam kroz mnogo toga, ali nikada nisam izgubio svoju veru u sebe i u bolje sutra. Jer, na kraju krajeva, život je putovanje ispunjeno izazovima I radostima, a ja sam odlučio da uživam u svakom koraku tog putovanja.




Ishodi:
1-Rokia mogu da robaju ljudi samo ako ima 3 minimum puske na glavi(razlog:nema strah od dve.)
2-Roki moze da dize, pretrazuje, pruza medicinsku pomoc sa revolverom u ruci. Razlog: da ga ne bi ubili sa strane, I jer mi je samo 1 ruka zauzeta.
3-Roki moze da pretrazuje, vezuje, sa prednje strane.
4-Roki moze ici 1v3 zbog iskustva u ng-u, bandi, …
5-Roki nosi kamericu na levom ramenu koja se nemoze slomiti radi zabelezivanja situacija koje nisu dozvoljeni​

6-Roki moze da vozi auto po planinama brzinom do 70km/h sa svim off road vozilima zbog iskustva.​

7- Roki moze da nosi I legalno I ilegalno oruzije(xxx)
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,691
Biografija ODOBRENA!

Roki moze ici 1v3 zbog iskustva u ng-u, bandi, … Perk krsi FearRP​


Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom