Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43934
Players nickname
Luka Verstappn
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Mar 24, 2024
Time
22:24
Proofs
https://youtu.be/ItQ1kotTQvo

gaby Mewtwo

Player
Player
Joined
Nov 7, 2023
Messages
68
vidi se u povu vrijeme kad je decko bio na kompobentama i poslje toga je dobio ban a u povu se vidi da decko ne koristi nista ne dozvoljeno i za to sto je decko cist dobije ban a haksora more na ovom serveru koje niko ne ceslja.Izgleda da pravila ovog servera ne vrijede za svakog jednako.
 

Danilo Geri

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
141
Nzalost nemam pov u trebnutku gde dobijam ban jer je igrica samo krenula da me disconekta i nisam znao da sam dobio permu i odjedanput mi je samo izaslo da sam dobio permu na rage jedino sto imam je pov par minuta pre bana.
Bato ako te je anti cheat detectovo to nije greska jer je easy anti cheat veoma dobar + si sam reko u povu "Boli me uvo i onako necu ovo da igram vise" gde se vidi da ti nije stalo do projekta
 

Luka_Verstappen

Player
Player
Joined
Nov 28, 2023
Messages
68
Nzalost nemam pov u trebnutku gde dobijam ban jer je igrica samo krenula da me disconekta i nisam znao da sam dobio permu i odjedanput mi je samo izaslo da sam dobio permu na rage jedino sto imam je pov par minuta pre bana.
Povlacim Projekat vam je sranje.Kada budete popravili zovite slobodno.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,870
kao sto ti je igrac gore napisao
" Bato ako te je anti cheat detectovo to nije greska jer je easy anti cheat veoma dobar + si sam reko u povu "Boli me uvo i onako necu ovo da igram vise" gde se vidi da ti nije stalo do projekta "

odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom