Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
714
Players nickname
Kix Boss
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 12, 2022
Time of violation
22:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ&ab_channel=RickAstley

Kix_Boss

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
12
Sinoc tokom ulasku sa vladinim organizacijama u raciju na Blood Street Gang igrica mi je crashala te nakon toga nisam ulazio vise do malo prije, kada sam usao odmah sam krenuo da trcim da izadem iz getta da ne ometam rp jer sam stojao na po ceste. Lik iz zelenog auta mi je prisao stao i krenuo pucat nisam davao otpor jer smatram da rp ne moze da se odvija, kada su dosli iz genga onesvijestili su me pa su me digli, nakon toga ima govorim da se rp prekine jer sam tek usao, spawnowo se na po ceste prije blood street baze i da me ne mogu oteti i iskoristit jer to nije po rpu, nisam imao vozilo i jos sam imao pancir i ratnu opremu za raciju. Nakon tog svega dosao je admin zivac koj je jednosatvno reko da se nastavlja rp kao da me nije saslusao kakva je situacija. Po logovima mozete vidit kad sam sinoc izasao sa servera i kad sam danas usao. Znam da mozete jer sam i ja bio head admin na rp serveru i te stvari se vide. POV nemam jer ne snimam dok igram.
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite POV situacije
Imate 12h da postavite POV
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
Sinoc tokom ulasku sa vladinim organizacijama u raciju na Blood Street Gang igrica mi je crashala te nakon toga nisam ulazio vise do malo prije, kada sam usao odmah sam krenuo da trcim da izadem iz getta da ne ometam rp jer sam stojao na po ceste. Lik iz zelenog auta mi je prisao stao i krenuo pucat nisam davao otpor jer smatram da rp ne moze da se odvija, kada su dosli iz genga onesvijestili su me pa su me digli, nakon toga ima govorim da se rp prekine jer sam tek usao, spawnowo se na po ceste prije blood street baze i da me ne mogu oteti i iskoristit jer to nije po rpu, nisam imao vozilo i jos sam imao pancir i ratnu opremu za raciju. Nakon tog svega dosao je admin zivac koj je jednosatvno reko da se nastavlja rp kao da me nije saslusao kakva je situacija. Po logovima mozete vidit kad sam sinoc izasao sa servera i kad sam danas usao. Znam da mozete jer sam i ja bio head admin na rp serveru i te stvari se vide. POV nemam jer ne snimam dok igram.
Pa ti ako si bio u Ghettu oni ti smiju radit sta hoce, a ti si se mogao spawnat u kuci ili negdje drugdje. Jedino si ti ovdje prekrsio pravilo tako sto njima ubijas rp i sto mgas.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Greške nisu ispravljene u datom roku
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom