Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Andrej mijailovic

Player
Player
Joined
Aug 4, 2023
Messages
9
Ime:Andrejj Uchiiha
Pol:muški
Starost:21
Rasa:bela
Nacionalnost:Rus
Mesto rođenja:New York
Otac:ne poznato
Majka:Ana Vanilla
Težina:75kg
Visina:180cm
Boja očiju:plave
Boja kose:smeđa
Tetovaže:ima tetovaže

Prednosti:spretan sa oružijem,pametan,
Slabost:tvdoglav,voli da se svadja


Životna priča: 200+ reči:kao mali pravi roditelji su me ostavili ispred sirtoista u los santosu .Cilj od malena mi je bio da budem uspesan tu mi je pomogao Neca Doven . On mi je pomogao da udjem u NG gde sam proveo neko vreme .Presao sam u EMS u to vreme sam upoznao osobu koja se zove Milo Zunic sa njim sam provodio dasta slobodnog vremena. Probao sam kriminalni zivot sa Necom Dovenom ali sam odlucio da se vratim na bolji put pa sam otisao u GOV proveo sam tamo neko vreme . pa sam se prebacio u SAHP gde mi se jako svidjao posao ali nakon nekog vremena prestao sam da radim ostao sam bez para osoba sa kojom sa provodio najvise vremena na pustio je grad i nece se vracati bile su mi hitno potrebne pare ostao sam bez kuce onda sam se vratio na criminalni zivot to mi je bila jedina opcija.


Ishodi:
1-zbog kobra treninga i iskustva u SAHP—u Andrej ne mora da broji 5 secundi ljudima
2-zbog kobra treninga i iskustva u EMS— Andrej može da leči ljude sa jednom rukom
3-zbog kobra treninga i iskustva u SAHP— u Andrej može da vezuje ljude sa jednom rukom
4-zbog kobra treninga i iskustva u SAHP— u Andrej može da pretražuje ljude sa jednom rukoma
5-zbog kobra treninga i iskustva u SAHP— u Andrej može da vuče ljude sa jednom rukom
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,699
Biografija ODBIJENA
Prica mora biti 200+ reci

Pokusajte ponovo za 7 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom