Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Tatke_Mujkovic

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
16
Pozdra.
Prije svega da ispričam priču o tome kako sam dobio ban pa da razumijete u jednu ruku da i nisam totalno kriv i molio bih vas u jednu ruku ako je moguće da mi skinete ban ili bar skratite. Naime imao sam 2 warna jos od prije i sad radi 3 sam dobio ban, 3 iskreno ne znam koliko sam ja kriv kod blackmarketa sam taman bio i likovi su dosli do mene uperili puske naravno i krenuli robat i u tome trenutku meni puca igrica i ako ima kakva snimka moze se vidjeti da sam se vracao sve dok nije vidio admin i odlucio mi dati kaznu, stvarno sam želio nastaviti rp situaciju briga me za novce i stvari iskreno sto bi mi uzeli to mi je totalno nebitno i htio bi se ovom prilikom ispričati igracima koji su poštovali rp i ja koji sam nazalost s njihove strane pogriješio ali sa svoje strane sam želio isto da se nastavi rp situaciju i nadam se da im nisam toliko upropastio rp situaciju. Ispricavam se još jedanput bilo kakvo olakšanje kazne cu prihvatiti biti zahvalan jer i prije toga nisam stvarno imao puno kazni ni greški koje sam radio ali eto tako je kako svi smo ljudi i griješimo i svakome je normalno da se desi nešto ovako. Zahvaljujem još jedanput i hvala na čitanju žalbe,.
Ugodan ostatak dana!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom