Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lična biografija I Teo Senjak I 49150

Rejected
Status
Not open for further replies.

Teo Cash

Player
Player
Joined
Oct 29, 2023
Messages
34
Ime: Teo Senjak
Pol: Muško
Starost: 19
Rasa: bijelac
Nacionalnost: hrvat
Mesto rođenja: Sandy
Otac: Relja
Majka: Sara
Pol: Muško
Težina: 90 kg
Visina: 186 cm
Boja očiju: smeđa
Boja kose: plava ili ti bijela
Tetovaže: na svakom dijelu tijela osim na šakama i licu
Prednosti: Brzo trčanje

Slabost: pucanje


ŽIVOTNA PRIČA
Jednog dana Teo Senjak dosšao je u predivan grad Los Antos... Kada sam došao, ušao sam u familiju Gold familiju gdje sam nasao najbolje prijatelje... Oni su bili kriminalci, i ja sa njima... Ali sam onda ocistio dosije i usao u vladu, tamo sam bio jako dugo gdje sam upoznao novog prijatelja Žarko Ljuić, a na stare sam zaboravio, sada mi fale... U vladi sam bio zamenik sefa U.S.S.S agenata... Na kraju sam izasao iz valde... Isao sam u brojne druge organizacije... I na kraju sam otisao na malo duze bahame... Kada sam se vratio sa Bahama htio sam uci u LSPD, ali od niodkud ja imam dosije... Naljutio sam se i otisao u Marabuntu grande gdje sam dosao do 11 ranka... Nakon dugo vremena htjeo sam ici u FIB pa sam mijenjao pasoš, ponovo! Na kraju u FIB nisam uspio da uđem, ali sam ušao u LSPD... Nakon toga sam izsaso iz lspd i krenuo se brinuti oko svoje familije... Pa sam se ponovo vratio u LSPD i na danasnji dan izsaso!


ISHODI:
- Teo moze da vozi auto po planinama brzinom do 70km/h sa svim off road vozilima zbog iskustva.
- Tea nije strah od dvije puške na galvi... Od 3+ puske na glavi Tea je strah
- Teo moze da nosi ilegalno oruzje [xxx]
- Teo moze ici 1v2 zbog iskustva u kriminalnim događajima

- Teo može pružati prvu pomoć, pretraživati, pljackati ljude, uzimati stvari s poda, vezuje,vuce i ubacuje u kola sa revolverom u ruci. [postovanje pravila PG]
- Teo nosi kamericu na levom ramenu koja se nemoze slomiti radi zabelezivanja situacija koje nisu dozvoljeni
- Teo moze da pretrazuje, vezuje, sa prednje strane.
- Teo moze bilo kada nekome odbrojati 5 sekundi i ustreljiti ga [Mora imati dobar IC Razlog i postovati pravilo G.P 6.15]

 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,716
Biografija ODBIJENA
Prica mora imati 200+ reci

Pokusajte ponovo za 7 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom