Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
A_A
Suspect ID
999999
Date of violation
Apr 1, 2024
Time of violation
00:01
Proofs
https://youtu.be/bs7bMUXASZ

Aladin.

Player
Player
Joined
Nov 23, 2023
Messages
47
druze stojis na sred puta i radis G.P. 6.15 i kako da te ja tu ne zgazim kad si na sred puta a ja vozim
 

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
druze stojis na sred puta i radis G.P. 6.15 i kako da te ja tu ne zgazim kad si na sred puta a ja vozim
Nemoj da se brukas, i sam znas sta si uradio i i sam znas da imam ceo pov situavije, naravno ako imas snimak za 6.15 kaci. Ja cu sutra poslati ceo pov ukoliko administracija trazi, trece nemoj da se pravis da si nevin kad nisi, sad pricas da sam radio G.P 6.15 pa onda kao si slucajan prolaznik, cetvrto je to sto smo ubili tvog i imam snimak takodje kako proleces 500 km/h i gazis me i nosis sa sobom i jos si psovao dok si me nosio na haubi takodje imam pov toga, tako da ne glumi nevinasce ako oces da idemo do kraja kacicu te za mass rule break pa cemo da vidimo ko ce da izgura deblji kraj.
 

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
druze stojis na sred puta i radis G.P. 6.15 i kako da te ja tu ne zgazim kad si na sred puta a ja vozim
Takodje imam snimak da vam je brojano 5 sekundi nakon cega izlazite i pucate, ako admini budu trazili pov ocekuj ga.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom