Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33595
Players nickname
Ante DeLuca
Administrators nickname
Relja Shark
Date
Feb 6, 2024
Time
00:00
Proofs
Opis

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Dobar dan postovana administracijo, prije 2 mjeseca kada sam se aplicirao za admina relja shark me je banao za G.P 1.4, ja nisam znao da ja to krsim posto sam igrao samo na jednom accountu koji je bio moj pravi twink ID: 33595, taj acc mi je dobio unban nakon sta sam zatrazio unban i dobio ga od Muje Simbe, stvarno volim vas projekt, igrao sam posteno, igrao sam samo na jednom accountu i zabavljao se s prijateljima. pomagao sam ostalima postivao sam admine te mi je jako zao da radi nesporazuma kojeg imamo prekinemo igranje na ovom projektu, ne krivim vas za nista samo bih volio ako mozete razmisliti jos jedan put i pregledati dokaze koje cu vam ostaviti ispod, unaprijed hvala i lijep ostatak dana vam zelim.

Dokaz o unbanu ID 33595 (moj jedan jedini TWINK): Approved - Ban za G.P 6.3 | Abraham Elkhabib
Aplikacija za admina na kojoj sam dobio ban: Rejected - Admin Aplikacija | Ante DeLuca

Unaprijed hvala i nadam se da ce te me razumijeti, lp.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,741
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom