Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
Informacije
1. Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: +1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 14:00h - 02:00h
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): sve zavisi, nekad po 8-9h nekad vise a nekad i manje.
6. Vaš Discord: ilic315
7. Vaše ingame ime: Mrki Driblas
8. Vaš ID: 55875 trenutni, prosli acc: 15957


Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin
Posto volim grand roleplay i zelim da se sto vise server razvija kao roleplay i kao neki community koji ce da traje dugo i koji ce da bude dobar, ulogom kao admin zeleo bih da pomognem u tome. Takodje radom admin duznosti ce meni doprineti neke dobre osobine poput razvoja komunikacije, timskog rada, resavanja problema... Takodje kao admin mogu da sklopim nova dobra prijateljstva izmedju ostalih admina i da napravim lepu ekipu koja ce da ostavi lepu uspomenu na serveru jednog dana.
2. Koje su vaše prednosti
-Posedujem iskustvo u administraciji slicnih online zajednica gde sam uspesno upravljao situacijama, resavao probleme i odrzavao red.
-Izvrsno komuniciram sa igracima servera i ostalim clanovima tima, uvek sam dostupan da pomognem i pruzim podrsku.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Iako se trudim da budem organizovan, ponekad budem podlozan gubljenju fokusa sto moze uticati na resavanje situacija.
-Ponekad mi nedostaje samopouzdanja u svojim sposobnostima, posebno u novim ili izazovnim situacijama, sto moze uticati na moju sigurnost u donosenju odluka.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin
DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Trenutno nemam biznis, niti planiram uzeti biznis radi boljeg rada i fokusa na admin duznosti.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Trenutno ne, naravno ne mogu da garantujem da nece postojati ali cu se truditi da uvek budem organizovan u svakom problemu.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,517
Odbijeno

Razlog : Istorija vasih komentara na forumu , sacekaj 7 dana pa se prijavi ponovo !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom