Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12037
Players nickname
Nino Sabovic
Suspect ID
9984
Date of violation
Mar 15, 2022
Time of violation
15:34
Proofs
https://youtu.be/EjKYP8eRsKo

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
bio je voice bug nakon toga sam klikno f8, ne znam kako se nisam cuo prije ali sada cu aj tebe objavit za ubijanje u hq budi mi pozdravljen
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Kickovao sam te iz organizacije zbog vrijedjanja, nakon cega sam ti rekao da imas 5 sekundi nisi poslusao, pa si nesto pricao i izvadio sam revolver i krenuo da te pucam. nakon toga sam kliknuo f8 jer sam mislio da se nisam cuo ti tada krsis pravilo " Zabranjeno je gurati igrace u njihovom sjedistu ".
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1.4 Zabranjeno je gurati/ubijati članove bande u njihovom sjedištu. Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja. | UPOZORITI
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Ne razumem sto si objavio video koji je editovan ( izrezan )
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji.

Imate 12h da priložite dokaze cele situacije.
 

Nino Sabovic

Player
Player
Joined
Jan 2, 2022
Messages
87
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji.

Imate 12h da priložite dokaze cele situacije.
ovako bio me pucao jedan iz nase org i ubio me ja sam ga okacio na forum za tk i onda je dosao ovaj debil jer je taj lik njemu drug i govorio jesi ti retard kacis nase na forum pa su me vredjali pretili mi kikom pa je dosao taj lik kad je zavrsio sa demorganom za tk dosao je u hq psovao mi sve sto imam i dobijo je ban a onda me ovaj drugi koga sam sada okacio na forum krenuo pucati u hq i da mi vezu konopac , imate na forumu taj snimak gde mi je taj lik psovao sve ja se nadam da sam vam sve dokaze rekao i da ce ovo da se resi tako sto ce ovaj lik da dobije kaznu za to , hvala u napred.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
ovako bio me pucao jedan iz nase org i ubio me ja sam ga okacio na forum za tk i onda je dosao ovaj debil jer je taj lik njemu drug i govorio jesi ti retard kacis nase na forum pa su me vredjali pretili mi kikom pa je dosao taj lik kad je zavrsio sa demorganom za tk dosao je u hq psovao mi sve sto imam i dobijo je ban a onda me ovaj drugi koga sam sada okacio na forum krenuo pucati u hq i da mi vezu konopac , imate na forumu taj snimak gde mi je taj lik psovao sve ja se nadam da sam vam sve dokaze rekao i da ce ovo da se resi tako sto ce ovaj lik da dobije kaznu za to , hvala u napred.
zasto vrijedjas preko foruma, ja bih admine zamolio da ga banuju hvala, trebas imat pov a ne lagat o cijeloj situaciji
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom