Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37988
Players nickname
Andrej Dele
Suspect ID
24739
Date of violation
Apr 7, 2024
Time of violation
10:26
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=z8fPxQDXxf0

Andrej Dele 37988

Player
Player
Joined
Apr 7, 2024
Messages
14
Postovani, mislim da ovakvo ponasanje prkosi grancama ljudskosti, nije moje kao kupac da sudim da li je on kriv ili neko pre njega, on je prodavac koji je odgovoran za ono sto prodaje, da budemo realni potrosio sam dobrih 15evra plus 2mil. Nadam se da ce se ovo resiti jer ovom serveru treba manje ovakvih ljudi i ovakvih dela od strane nekoga.... Ako se ovaj slucaj ne bude resio, voleo bi da technical support popravi svoju gresku...
 

mantril420

Player
Player
Joined
Aug 2, 2022
Messages
479
Postovani, mislim da ovakvo ponasanje prkosi grancama ljudskosti, nije moje kao kupac da sudim da li je on kriv ili neko pre njega, on je prodavac koji je odgovoran za ono sto prodaje, da budemo realni potrosio sam dobrih 15evra plus 2mil. Nadam se da ce se ovo resiti jer ovom serveru treba manje ovakvih ljudi i ovakvih dela od strane nekoga.... Ako se ovaj slucaj ne bude resio, voleo bi da technical support popravi svoju gresku...
pa sve sam ti rekao kako je nije skem brate nego je do skripte znao si da ima 0 dana i da se moze nahraniti u kartici tamo
 

Duci Oprem

Player
Player
Joined
Aug 6, 2023
Messages
23
Postovani, mislim da ovakvo ponasanje prkosi grancama ljudskosti, nije moje kao kupac da sudim da li je on kriv ili neko pre njega, on je prodavac koji je odgovoran za ono sto prodaje, da budemo realni potrosio sam dobrih 15evra plus 2mil. Nadam se da ce se ovo resiti jer ovom serveru treba manje ovakvih ljudi i ovakvih dela od strane nekoga.... Ako se ovaj slucaj ne bude resio, voleo bi da technical support popravi svoju gresku...
Tehnical support problem nije on nista pogresio
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,059
Odbijeno

Kao sto sam vec objasnio detaljno InGame upitanju nije GP1.3 jer igrac je rekao da ima 0 dana i vidi se na POV-u da ima 0 dana nakon razmjene , pretpostavljamo da je u pitanju bug neki pa su se dani drasticno povecali nakon sto je zivotinja pokusana da bude upotrebljena od strane Vas , to mozete da provjerite tako sto kontaktirate tehnical support
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom