Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mark_Kardas

Player
Player
Joined
Jun 5, 2023
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime IRL: Mark
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 13:30 do 16:00 kada imam obaveza, a kada ih nemam onda od 13:30 do 19:00.
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 6 sati.
6. Vaš Discord: ransomed.vc
7. Vaše ingame ime: Mark Steficanovski
8. Vaš ID: 28717
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State-a

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin jer je to posao koji volim raditi. Od malena sam etički haker/penetration tester, a posao admina u igricama je jako sličan hakiranju, barem mene podsjeća na hakiranje. Volim pričati s ljudima i objašnjavati im neke stvari, a to je upravo jedan dio posla admina.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzopletost koja je inače slabost, ali sam vrlo dobar u tome da budem brzoplet, ljubazan, drag, profesionalan sam i držim se pravila, bio sam admin na five m serverima, samp serverima, vlasnik minecraft servera i tako dalje...
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam, onako 20% 1. stupnja OCD-a i volim da mi je sve uredno, zbog toga komplicirati stvari.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, ali naravno!
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom