Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21075
Players nickname
Escobar Louna
Administrators nickname
Han Castillo
Date
Apr 10, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/UnZYiKr

Escobar Louna

Srbija do Tokija!!
Player
Joined
Aug 24, 2023
Messages
560
Pozdrav postovana administracijo ovog projketa kao i moje bivse kolege,juce sam imao jedno veoma neprijatno iskustvo sa jednim clanom administacije pod imenom Han Castilo.Naime on je vec skoro oko mesec dana curator marabunte i ima veoma dobar odnos sa liderom marabunte kao i clanovima i turferima iste.Evo jedan dokaz gde je turfao zajedno sa clanovima koji turfaju sada za marabuntu ---> + jos jedan dokaz statsa sa turfa gde se vidi da igra zajedno sa liderom i turferima sadasnje marabunte je ceo dan propitivao mene oko svakakvih desavanja u mojoj organizaciji i zatezao odnos izmedju nas dvoje.Kao prvu stvar optuzio me je da sam dao Rsz i depyty leader istoj osobi na 2 razlicita discord naloga,sto nije istina.Prvo sam napisao da se toj osobi skine rsz a tek nakon toga da mu se dodeli na drugom acc.Nazalost najvisi sef abraham je samo dodelio rsz na novom acc.Nakon svega toga nije mi i dalje zasto razlog odbijanja naseg turfa koji je pravilno zakazan isto kao i marabuntin ---> dokaz toga svo vreme prikazuje neprikladno ponasanje i i dalje zateze odnose bez ikakve potrebe,dokaz ---> . Nakon toga predpostavljam da je info dobio od clanova marabunte odnosno njegovih dobrih prijatelja da je moj turfer igrao u drugoj org pa se vratio kod mene,sto je opet na svu njihovu zalost pogresno... Dokaz ---> .Mislim da kao curator druge organizacije nema sta mene da opominje i napada jer koliko znam svaki curator je zaduzen za svoju org.Ponovo kasnije nije odobrio turf moga coveka kog ocigledno ne voli preterano,dokaz ---> on jossss osoba koja je bila na ispitivanju za lidera marabunte mi je pouzdano rekla da su on i mare ashford imali isti broj gresaka ali je han ipak prihvatio mareta...Administracijo,mujo i abro mislim da bi trebali detaljno pogledati ovu zalbu i njegovo objasnjenje,ukoliko trebaju jos neki dokazi dostavicu jer ih imamo jos.Mare ako citas ovo protiv tebne nemam nista da znas!

Srdacan Pozdrav
Leader of The Ballas Gang Escobar Louna
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom