Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47527
Players nickname
bolee kideksicc
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 13, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/JYJcfSw

bolee kideksicc

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
16

postovana administracijo. Naime banan sam za G.P 6.22,i kajem se povodom toga,to se desilo pre 3 meseca.Pre tih 3 meseca nisam razmisljao o takvim stvarima,nisam imao iskustva jer mi se to nikad nije pre desilo.​

znam da skam zalbe nisu appelable, ali ja nisam nikoga skemao niti prevario uzeo sam 40 semenka kupusa iz gepeka i nisam ih ni prodao a ni dao nikome ostale su kod mene!!

ovo mi je prvi put da sam dobio ban , u glavnom postujem sva pravila servera , i ne krsim ih . Naime 24.01.2024 uzeo sam 40 semenka iz gepeka od familije ''La Familia Sindicato" jer sam mislio da smem. Te izasao iz nje jer me je drug pozvao kod njega u familiju "Vendeta'',

popricao sam sa tadasnjim liderom fema Ogijem Vutrasevicem i on mi je rekao da je ban bio namesten i da nikoga nisam ukrao niti skemao,ako treba moze on da potvrdi to.​

Zamolio bih vas da mi pruzite jos jednu sansu,obecavam da necu krsiti pravila.vec 3 meseca se kajem zbog toga i ne moze da mi izadje iz glave.
mislim da sam bezveze dobio ban za 80k zato sto se g.p 6.22 dobija kada neko ukrade gomilu toga a ne 40 semenka kupusa...

Ili ako bih mogla neka kazna ili money wipe sve bih uradio da opet zaigram ovaj divni projekat, ja se izvinjavam za sve sto sam uradio ZAO MI JE!​

Hvala u napred...​

 

bolee kideksicc

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
16
evo dok neki uzimaju celo porodicno skladiste i dobijaju ban za g.p 6.22 ja dobijam ban zato sto sam uzeo 40 semenka kupusa kao sto ovde moze da se vidi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom