Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
30101
Players nickname
Mitke Tsukuyomi
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Apr 14, 2024
Time
0000
Proofs
xxx

Mitke Tsukuyomi

Player
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
330
Dobar dan postovana Administracijo dobio sam ban za Generalno pravilo 6.22 ((Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)) . Najme bio sam kod njih u familiji duzi vremenski period gde sam se pokazao lojalnim i samim tim sam dostigao veliki rank u istoj familiji .Bilo kako bilo delio sam puske metkove za ostale i uzimao za sebe, u logovima se ne vidi da sam vracao jer nisam vracao nego sam trosio na Familijarne evente kao sto su : Informali, Bizwari, Banke. Fam Raidovi, Sfere itd. Ovaj report na mene koji se dogodio dogodio se jer sam se posvadjao sa doticnim ljudima u familiji i odlucili su da me reportuju.Samim ti dovljon uzrok za ban.Nisam jedini koji sam bio reportan u tom trenutku od jednog istog igraca.Nije bi bila namera da se shvati kao kradja jer kradja nije bila nego koriscenje stvari koja mi je ta ista familija pruzila. Bio sam jako dobar takodje i blizak sa istim Leaderom ali smo se posvadjali i odlucio mi je namestiti ban.Nadam se da ce te ovu sitacuju pogledati iz drugog ugla da ce ti mi dati unban jer iskreno nisam krao.I htio bih da mi date jos jednu priliku ovjde na ovom serveru.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom