Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41954
Players nickname
Zaki Sikter
Administrators nickname
Andrej Wbear
Date
Apr 14, 2024
Time
21:30
Proofs
//

zaki sikter

Leader
Leader
Joined
Sep 12, 2023
Messages
539
E ovako postovana administracijo,ja nikad nisam postavljao zalbe na igraca kamoli na admina jer mi nije cilj da nekome napakostim ili uradim mu nesto lose ali ovo je sad prevrsilo neke granice i stvarno nije u redu.Naime kao sto znate bio je intervju za Leader-a Los Santos Vagos.Naravno da sam je uzeo i da je sve bilo okej ne bih pisao ovakve zalbe i slicno jer stvarno nije uredu.Ja i redji smo bili blizu naime ja sam imao 1.5 a on 0.5 i jednu navodno doslo je do zabune kod njega sto je totalno nerazumno iz razloga sto je bilo pitanje ,,Da li se sme pljackati u gradu,, ja sam reko ne ali zato sme u Getto.Naravno admin po imenu Andrej Wbear je reko da to nije tacno sa objasnjenjem da sam trebao reci i auto put.To je totalno nelogicno iz razloga sto sam ja tacno odgovorio na pitanje samo dodao sta je priblizno gradu i gde sme takodje nije bilo ni je dno pitanje posle toga gde se sme otimati plackati ubijati itd. vec je to samo kao greska po meni je ovo vrlo nepravedno jer saqm ja ko zna koj put na ispitivanju i ko zna koj put ovo rade ali se ja nisam zalio ali ovo je vec stvarno dosta jer nije fer da bas na rodjendan (to nije bitno) i ko zna koje ispitivanje mi daju gresku sa ovim obrazlozenjem.Zahtevam da vi (Mujo/Abraham) detaljno procenite Situcaiju ujedno i odluku ovog admina jer stvarno nije posteno.
Veliki pozdrav
Zaki Sikte
r
 

Kum Markovic

𝙉𝙞𝙦𝙦𝙖𝙨 𝙞𝙣 𝙋𝙖𝙧𝙞𝙨
Player
Joined
Feb 16, 2024
Messages
7
Smanji doživljaj, prihvati da postoje intelektualno sposobniji ljudi od tebe, treba da čestitas momku sto je uzeo, a ne da kačiš suvišne zalbe. Lp
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom