Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Licna biografija I Nikola Jeftic I 37937

Status
Not open for further replies.

Nikolq Ilic

Player
Player
Joined
Mar 9, 2023
Messages
3
Ime: Nikola Jeftic
Pol: muski
Starost: 22
Rasa: crna
Nacionalnost:rom
Mesto rodjenja:Veljkovice
Otac:Miodrag
Majka:Miroslava
Pol:muski
Tezina:90kg
Visina:190cm
Boja ociju:plava
Boja kose:smedja
Tetovaze:ruke,ledja,noge
Prednost:Odlicno pucanje,vozenje,izbeegavanje ljudi
Slabost:glup sam

Zivotna prica 200+ reci:Dosao ssam u grad i poceo da se pucam ssa ostalim ljudima u gettu,isao sam u razne kriminalne organizaciije i tamo sam nastavio da se pucam i da kradem.Promenio sam identitet i otisao u drzavnu organizaciju SAHP tu ssaam se dobro pojkazao kaio dravni sluzbenik i onda sam nastavio da idem u iostale organizacije u kojima sam se taakodje pokazao maksimalno io uvke bio na vrhuncu i iznad svojih kolega.Te mi je to dosadilo i tako sam nastavio da menjam organizacije kako sam hteo i kako sam mogao.Upoznao sam dosta ljudi u gradu te smo se ddruzilli i radili svakakve kriminalne radnje na teritorijama po celom gradu.AAli koliko god sam radio kriminalne radnje ja sam rdio i ranje koje su spasavale grad od kriminaalaca u do nism bio jedan od njih.Naucio sam vecinu pravilla te mi nije bio problem da radim sta hocu u gradu.Issao sam u razne porodnice ali moj prva porodica mi je soatvila najveci utisak isa njima sam naucio sve sto mi treba da bi se ssam snaalazio u gradu.Leon Depaule me je naucio sve sto trrebba da znam kako da zaradim,kako da se snajdem u sumi bez icega,kako da postupaam sa ljudima...Zalim slucaj on je sada preminuo ali je bio jako dobar covek i pamticcu ga zauvek njega kao i celu nasu ekipu Miki Fury,Ilija,Danilo...
Imaali smo dosta bizniso kojima sam vodio racuna sa ostalim clanovima porodice ali ja sam najvise bio tu i nnajvise sam radio.Vodio sam racuna da iidemo na razne dogadjaje i da finansiram najvisse tu porodicu jer mi je bas stalo do te poroodice.
Nikola je bio savrsen u svakoj organizaciji,porodici u kojoj sam bio.

Ishodi:

1. Nikola se može suočiti u 1v2 situacijom zbog svoje obučenosti i iskustva u kriminalnim akcijama.
2. Nikola je vešt u pružanju prve pomoći, pretraživanju lica, pljačkanju, podizanju predmeta sa poda, povlačenju i ubacivanju ljudi u vozilo s oružjem u ruci (bez pušaka).
3. Nikola može voziti vozila do brzine od 70 km/h po off-road putevima.
4. Nikola je stručan u rukovanju svim vrstama oružja zbog svoje snage i iskustva.
5. Nikola može pretraživati lice s bilo koje strane osobe.
6. NIkola samo ima strah tri puške na glavi (bez straha od dva).
7. Nikola može koristiti sva legalna ili ilegalna (xxx) oružja zbog svog poznavanja oružja iz različitih organizacija i kriminalnih akcija
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,796
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom