Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
54902
Players nickname
Mirko Jozif
Suspect ID
58953
Date of violation
Apr 15, 2024
Time of violation
3:21
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FfT9JGhejFI

Stefan Escobarr

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
16
E ovako ovo je lik Shime Josip,koji je promenio ime u Mirko Jozif.
Sledeca stvar, sto je uradio je: prebacio je svoj auto mercedes c63 coupe na svoj novi akaunt Mirko Jozif,ja sam mu lepo prisao i reko mu brate od koga si uzeo auto,on kao od nekog lika sa plavom kosom,ja reko za kolko para kaze za 3.5mil,ja reko okej,brate i posle skontam da je to on ustvari isti glas.
I lepo sam mu rekao brate u problemu si bolje mi vrati novac,da ne bi iso na hladjenje,a ne on se pravi lud.
 

OgnjenMiljevic

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
90
E ovako ovo je lik Shime Josip,koji je promenio ime u Mirko Jozif.
Sledeca stvar, sto je uradio je: prebacio je svoj auto mercedes c63 coupe na svoj novi akaunt Mirko Jozif,ja sam mu lepo prisao i reko mu brate od koga si uzeo auto,on kao od nekog lika sa plavom kosom,ja reko za kolko para kaze za 3.5mil,ja reko okej,brate i posle skontam da je to on ustvari isti glas.
I lepo sam mu rekao brate u problemu si bolje mi vrati novac,da ne bi iso na hladjenje,a ne on se pravi lud.
gle ti si mu reko da ako ti neda novac da ce biti u problemu to di je blackmailing sto znaci ucenivanje
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu.
ID (57617) dobiće kaznu za G.P 1.8.
ID (58953) dobiće kaznu za G.P 1.8.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom