Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54246
Players nickname
Dzoni_Vihor
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Apr 16, 2024
Time
00:11
Proofs
https://imgur.com/a/9dgJCjs

dz0n1

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
10
Poštovana administracijo, Želim iskreno da se izvinim zbog nedoličnog ponašanja i uvredljivih izjava koje sam uputio prema vama i celokupnoj administraciji Grand Roleplaya. Shvatam da su moji postupci bili nepristojni i neprihvatljivi, i duboko mi je žao zbog toga. Moj postupak nije odražavao moje pravo poštovanje prema vašem angažmanu i trudu koji ulažete u održavanje zajednice. Shvatam da ste posvećeni održavanju pozitivne i ugodne atmosfere za sve igrače, uključujući i mene. Molim vas da prihvatite moje iskreno izvinjenje i da mi pružite priliku da pokažem da sam sposoban da se promenim i da se ponašam u skladu sa pravilima i normama zajednice. Spreman sam da preuzmem odgovornost za svoje postupke i da se pridržavam pravila igre. Takođe, pristajem na sve sankcije koje smatrate odgovarajućim, uključujući i money wipe, kao izraz mog istinskog kajanja i spremnosti da ponovo gradim svoj ugled u zajednici. Još jednom, izražavam iskreno žaljenje zbog svog ponašanja i nadam se da ćete mi pružiti priliku da se iskupim. S poštovanjem, Mateo Dior
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom