Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14037
Players nickname
Uros Tutankhamun
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 14, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/hymdjqX

borkovvv

Player
Player
Joined
Apr 13, 2024
Messages
7
Postovani Mujo Simba...

Prijavio sam se za lidera organizacije ( za SAHP ) bio sam na on consideration . Kada sam se probudio ujutru , video sam da sam rejected . Usao sam ing i video da pise Razlog : 1.4 . Znao sam da je to za posedovanje vise od 1 twinka i bio sam u soku jer ja nikad nisam znao da imam vise od 1 twinka . Pitao sam brata da li zna nesto o tome (posto na taj moj twink nisam uso 3 m jer sam zaboravio i sifru i mejl ) i rekao mi je daje napravio vise naloga dok sam ja bio u skoli ( iza mojih ledja ) .

Jako mi je zao sto ranije nisam skrenuo paznju bratu ranije da nije smeo to da uradi i stvarno mi je zao . Posto imam 1 kompijuter u kuci hteo je i on da igra na ovom projektu . Ja sam na ovom projektu od pocetka i stvarno sam zavoleo ovaj projekat .

Na vama je odluciti sta ce se desiti . Ja do sad nisam skoro nikad krsio pravila koja treba da se postuju . Ja sam vam samo objasnio svoju situaciju i bio iskren prema vama .
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,872
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom