Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rile Miller

Player
Player
Joined
Feb 6, 2023
Messages
24
Poštovana adiministracijo Grand Roleplay Projekta,

Nadam se da ste u dobrom zdravlju i raspoloženju. Pišem vam ovaj zahtev sa iskrenom namerom da izrazim svoje duboko žaljenje zbog svojih prethodnih postupaka na serveru. Razumem da je moje ponašanje bilo neprimereno i da je rezultiralo mojim banovanjem pre više od godinu dana. Želim da istaknem da sam od tada ozbiljno razmislio o svojim postupcima i preduzeo korake kako bih poboljšao svoje ponašanje. Shvatio sam da su moji prethodni postupci štetni za zajednicu i da narušavaju atmosferu u igri. Uveravam vas da se takvo ponašanje neće ponoviti. Voljan sam da prihvatim sve uslove koje postavite kako bih se ponovo pridružio zajednici. Spreman sam da se pridržavam pravila servera i da doprinesem pozitivnom iskustvu za sve članove zajednice. Verujem da sam naučio lekciju i da mogu biti vredan član vaše zajednice.Takodje mi je zao mog starog accounta koji je banan jer je razlog za ban bio po meni veoma nepravilan zato jer sam greskom admina dobio ban, a oni su dobili novu sansu da nauce i da ne prave istu gresku a ja nisam.Unapred zahvaljujem na razmatranju mog zahteva. Nadam se da ćete mi pružiti priliku da ispravim svoje greške i ponovo budem deo Grand Roleplaya Projekta.
S poštovanjem, Rile Miller
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,500
Odbijeno, skam zalbe nisu appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom