Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14211
Players nickname
Tose Sumar
Administrators nickname
Joe Junior
Date
Apr 17, 2024
Time
00:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JlP4YLECVaU&ab_channel=JovanDrobac

Toso_Sumar

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
4
Ovo je zalba na administratora Joe Junior zbog donosenja pogresne odluke.Ja smatram da ja (ID 14211) nikad na tom POVu nisam prekrsio pravilo 3.2.To je zato sto ja nisam govorio o niciji porodici niti sam spomenuo slicnu rec, i imam dokaz za to samo stavite POV na 1:10 i videcete da ja tek tada dolazim u POV, i da ja POVu uopste i ne pricam sa osobom koja je mene okacila za 3.2.Jedino sto sam uradio na tom POVu je sto sam reko liku u plavom tech fleecu "ti u tech fleecu jel mogu da ti vidim pasos" zasto sto smo pricali pre toga oko njegovog tech fleeca koji nosi na snimku.Ako smatrate da ipak treba da budem za nesto kaznjen,kaznite me i stvarno pogledajte i recite mi zasto sam kaznjen, ali ja smatram da nisam nijedno pravilo prekrsio u POVu.
 

Toso_Sumar

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
4
Na zalost, naslov zalbe je u pogresnom formatu, format je trebao da bude (Zalba na odluku administratora I Joe Junior) a ne onakav kao sto je napisan, ipak bih vas zamolio da pregledate moju zalbu u sto kracem vremenskom periodu zato sto hocu na igram na projektu sa main accounta, hvala unapred.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom