Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16937
Players nickname
zuza escobar
Administrators nickname
carlos malchiny
Date
Apr 17, 2024
Time
0000
Proofs
https://www.youtube.com/

Matija Jablan

Player
Player
Joined
Aug 6, 2023
Messages
43
postovani mujo ili abrahame naime ovako dobio sam ban za generalno pravilo 6,3 jer je kurator ballasa gledo logove i ja sam navodno izvadio veliku kolicinu municije iz njega meni je jako zao i kajem se zbog toga ali nit je to bila kolicina ostecujuca nit nista ali na vama je da odlucite ja bih voleo unban jer mi je stalo do granda i prijatelja koje sam upoznao u grandu pa kasnije irl a da budem odvojen od njih zarad nekih malih 2k ar metaka koji mi iskreno nisu ni trebali samo sam naneo muku sebi i ako vasa odluka bude negativna nikad vise necu videt ovaj projekat a to nikako nebih voleo jer sam samo na njemu svaki dan celi dan nista drugo ne igram i nisam spreman za odvajanje od granda mojih ljudi dobre administracije u kojoj sam do nedavno i ja bio. previse se kajem zbog greske i znam da nisam trebao to da radim ali sad mogu samo da patim i ne mogu promenit sem ako vasa odluka ne bude pozitivna. Nece se nikad vise desiti nista slicno spreman sam da ne dobijem ni minimalni demorgan ako mi date unban
prihvatam i brisanje svega sto imam samo da se vratimm
toliko od mene

Zuza Escobar
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom