Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Billy Butcher

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
15
1. Vaše ime IRL: Pavle
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosjek online po danu 4h+
5. Vaš Discord: tasske2
6. Vaše ingame ime: Jovan Hayashi
7. Vaš ID: 5298

Dodatne informacije

1. Lider za Ems
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Ems mi je bila prva organizacija u kojoj sam bio, prošao sam većinu rankova i znam sve porecedure u Ems i svojim znanjem bih se potrudio da poboljasam i usavrsim rad samog Ems-a.
2.2 Imam dosta ambicija i želju da stvorim aktivan i dobar tim Ems-a, želim da napravim organizaciju koja će biti aktivna i spremna za rad.
2.3 Potrudio bih se da budem sto posvećeniji u svojoj ulozi Lidera, takođe gledao bih da stvorim sto bolje iskustvo za sve clanove organizacije.Trudicu se da radim na saradnji svih članova radi stvaranja što boljeg tima.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1 Ems je organizacija sa dosta potencijala, gledao bih da budu sto češće provere zdravlja svih članova drzavnih organizacija i potrudio bih se da Ems redovno bude prisutan na talačkim situacijama radi provere zdravlja taoca.
3.2 Stvorio bih veoma otvorenu komunikaciju između članova organizacije i veoma dobru atmosferu koja bi pomogla svima kako novim tako i trenutnim članovima, stvorio bih tim koji ne bi plašio da pita ako nešto ne razume ili ako im nešto nije jasno i sa time automatski smanjio šansu za grešku na radu i u roleplay-u.
3.3Odrzavao bih češće dostave lekova i lab akcije, bile bi održavane bolje regrutacije i dosta bolje obuke i sa time bi smanjili mogućnost da dodje do bilo kakve greske, dao bih akcenat nekim pravilima kao sto su PG i FearRp posto se članovi Ems-a najčešće nalaze u takvim situacijama gde je ili neka pucnjava ili PG jer idu preko brda na intervencije, potrudio bih se da uklonim grešku u tim aspektima roleplay-a.
Činovi:
01 | Direktor
02 | Zamenik Direktora
03 | Šef Osoblja
04 | Supervizor
05 | Vodja Civilnog Odeljenja
06| Vodja Laboratorije
07 | Vodja Hitne Pomoci
08 | Vodja Doktora
09| Inspektor Zdravlja
Pilot A
Pilot B
Civilno Odeljenje
Laboratorijski Tehničar
Hemičar
Psihijatar
Stariji Doktor
Doktor
Mladji Doktor
Hitna Pomoc
Regrut Civilnog Odeljenja
Regrut Laboratorije
Regrut Bolnice
Regrut Hitne Pomoći
Pripravnik Civilnog Odeljenja
Pripravnik Laboratorije
Pripavnik Bolnice
Pripravnik Hitne Pomoći
Na Obuci
Suspend 12h
Suspend 24h
 

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
975
Čestitamo, pozvani ste na interview za EMS koji će se dešavat 23/04/2024 (utorak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sljedeči put ostalima.
 

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
975
Aplikacija odbijena.
Razlog: Igrac nemoze sudjelovat u interviewu.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom