Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal G.P. 1.4 I Aldin Verstappen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39796
Players nickname
Vuk Red
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Apr 15, 2024
Time
23:15
Proofs
https://youtu.be/K6UdoEXpxyM

NikVuky

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
15
Postovani Mujo, saljem nove dokaze na videu se vidi kako idem od jednog do drugog kompjutera ukoliko je nedoumica da sam se ulogovao na dva kompjutera na isti nalog ili slicno (sto nadam se da nije i da mi vjerujete) mozete pogledati logove i vidjeti da su se dva razlicita naloga ulogovala. Nadam se da je ovo dovoljan dokaz i da cete prihvatiti jer mi se sto prije igra na nasem serveru pogotovo sa drugarima iz familije koju vodim.
Hvala unaprijed
Pozdrav
P.S. (Postoji velika sansa da budem 02 u EMS pa bi mi mnogo znacilo)
 

NikVuky

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
15
Dragi Mujo i Abrahame vidim da moja zalba je posljednja na forumu a da su pregledane ostalima (nista licno) nije problem strpljiv sam ali mi se sto prije igra na nasem divnom projektu ukoliko ima neki problem ili nedostatak zamolio bih vas da mi kazete kako bih ispravio/dopunio kako bih dobio unban jer mi se stvarno jako igra i uradicu sta god da treba.
Pozdrav
 

NikVuky

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
15
Ukoliko ne postoji nikakava sansa sto bi mi bilo jako zao da li postoji mogucnost da dobijem wipe nadam se i molim vas ako moze bez toga ako ne moze i wipe bi bio u redu samo sto prije da se vratim na ovaj divni projekat
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom