Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
56317
Players nickname
Salvatore Armani
Administrators nickname
Dervo Lepic
Date
Apr 20, 2024
Time
19:55
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=WOeNBtoPZ-g&ab_channel=Blekisaa

Salvatore420

Player
Player
Joined
Mar 1, 2024
Messages
10
Dobro vece svima, zeleo bih da skrenem paznju na ovu korumpiranost. Ili mogucu nemarnost. Posto ocigledno admin doticni koji je pregledavao ovu zalbu evo linka Approved - Bug Abuse | 36532 nije mogao da se udostoji da pogleda klip dovoljno dugo posto klip traje citavih dugackih 16sec. Evo linka

Kao sto vidite u klipu imate 4 id koja su u kucici 56317 , 46553 , 24739 ,45998 i imate id 34714 koji je postavio video tj zalbu BA na nas 4 koji stojimo u kucici i da smo ga mi pucali i ubili. Kao sto se vidi na klipu u poslednjim sekundama da DOTICNOG KOji ne zna gde je konja vezao a ne odakle ga je UBIO ID 36532 KOJI NIJE BIO U KUCI I KOJI GA SVE VREME PUCA. Posto je doticni koji postavlja zalbu pokusao ocigledno uz admina nama namesti banove posto ne moze da uradi nista na eventu ocigledno, pa je brze bolje uklonio video ali ne brini se bajo video je snimljen. Samo pokazujete koliko ste losi u ovome.

Evo i moj pov da se doticni admin uveri da ovde nema nikakvog BA

Molim da se doticni admin Dervo Lepic kazni, posto ocigledno nije sposoban da za 16sec klipa pogleda i vrati nekoliko puta klip i vidi SAM da njega puca neko drugi i da njega ubija neko drugi. Ili ocigledno je cist primer nemarstva i korumpiranosti, ili nije za tu poziciju.
 

Salvatore420

Player
Player
Joined
Mar 1, 2024
Messages
10
Ovo ne da je donesena losa odluka, ovo i igracu koji je juce dosao na ovaj projekat jasno da njega niko iz kuce ne puca niti ubija. Cist primer namestanja banova. Nije administracija za svakog.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom