Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Eric Garcia

Player
Player
Joined
Nov 24, 2022
Messages
60
1. Vaše ime IRL Mateja
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+ 2
4. Prosjek online po danu:3h do 5h i vikendima vise
5. Vaš Discord:mateja1897
6. Vaše ingame ime: Leo Darkin
7. Vaš ID: 32202

Dodatne informacije

1. Lider za Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.Hteo bih postati Leader Families jer imam iskustvo u crime-u .Bio sam u svakoj organizaciji 11rank i jednom u Bloodsima 12.
Kod Famillisa mi se svidja HQ,Boja,odeca i itd.....Smatram da mogu voditi org jer imam iskustva .
Znam dobro pravila grada .Imam Ekipu koja bi mi pomogla u vodjenu Families

2.Hteo bih da imam ljude koji bi bilo non stop aktivni te bi isli na akcije. Ubacivao bi ljude koji imaju iskustva i znaju dobro pravila.
Napravio bih poseban tim koji bi farbao non stop grafite,Napravio bih Turf Team koji bi igrao na turfovima.

3.Ne bih tolerisao vredjanje clanova izmedju org.Potrudio bih se da budemo najjaktivnji organizacija .Isli bi na akcije sa drugim Crime organizacijama te bi bilo lakse da pobedimo State organizacije.


. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Pre svega hteo bih da svako ko udje mora da zna sva pravila grada kako se nebi dobio warn.Bili bi fokusirani na vise radjenje talackih I Gs I 24/7 I itd…
Bonusi bi bili davani ljudima koji se trude za org ne krse pravila postuju vise cinove idu na akcije farbaju grafite i itd...

Nepostavnje clanova bi bilo kaznjeno=RankDown ili Kick
Svakog clana bi naucio o onome sto on ne zna da se nebi dobio warn
Pravio bih vise Akcije kao sto su GS talacke 24/7 i itd...
 

Eldar Sicario

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
283
Prihvaćeno
Ispitivanje će se održati 25.4 u 19h na Grand Discordu
Kanal čekaonica​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom