Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5090
Players nickname
Marcus
Suspect ID
30004
Date of violation
Apr 21, 2024
Time of violation
22:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=5nlNP5Rs1Uk

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
U prvom snimku se vidi kako vozi moj auto koj je uze iz zelene zone.

A u drugom pretnja kako cu nestati.
Alo lik prijeti kako je njegov auto a imaju ljudi iste aute a ovaj misli da je samo njegov jedini auto na server a od frenda posudio ključ auta ja ne znam šta ti je
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Alo lik prijeti kako je njegov auto a imaju ljudi iste aute a ovaj misli da je samo njegov jedini auto na server a od frenda posudio ključ auta ja ne znam šta ti je
Dogovori se, na drugom snimku si rekao da je auto iz fema , na drugom snimku 2:20 se vidi kako pricas da ti je auto iz fema.
A druga stvar posle tebe nisam mogao da udjem u auto dok admin nije dosao da responuje auto.
Ocigledno je da si ima neki cit jel se vracas po drugi put i to bez tog slicnog auto, ako taj auto uopste postoji i pokusavas da mi objasnis sve te lazi koje si napisao gore, takodje mi pretis kako ces da mi obrises sve, sto se vidi na drugom snimku.
Posto si rekao da i ti snimas izvoli prilozi svoj snimak da nije tako ili je i to bila laz.
Ukoliko bude potrebno stavicu i vece snimke kao i snimak gde posle tebe ne mogu da udjem u auto sve do dolaska admina .
 

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
Brt ako znaš nemaš ti samo taj auto na serveru mrzim ovakve ljude što misle da su upravu a ni neznaju jer su 50k id i misle da samo oni imaju svoje aute brt igrao sam juce i isti moj sultan i karera sve isto i ja mislio moj a nije tako da nemoj pričati gluposti ja sam pc ceckan i ako os mogu još 30 puta i opet ništa neće biti jer nemam nis to što si se umislio nije moj porbem
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Neka administracija donese odluk jel ja ne zelim da se raspravljam sa tobom jel si mi pretio da ces da mi obrises sve sa profila i na taj nacin si priznao da imas neki cit. Uostalom pogledaj drugi klip pa koriguj svoje lazi.
 

Valter_Beli

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 4, 2024
Messages
13
Isti problem sam imao sa doticnim ID 30004. Ima neku skriptu za kola, usao mi je u sluzbeni auta, cega vise nisam mogao da ga koristim. Nakon cega je krenuo da mi nudi 300k da ga ne prijavim, pa kad mu nije uspeo pokusaj da me ubije, onda mu je dosao drugar, nakon cega me vredja i overava dok sam na zemlji, za sta naravno imam dokaze, koji se uploaduju trenutno!
 

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
Isti problem sam imao sa doticnim ID 30004. Ima neku skriptu za kola, usao mi je u sluzbeni auta, cega vise nisam mogao da ga koristim. Nakon cega je krenuo da mi nudi 300k da ga ne prijavim, pa kad mu nije uspeo pokusaj da me ubije, onda mu je dosao drugar, nakon cega me vredja i overava dok sam na zemlji, za sta naravno imam dokaze, koji se uploaduju trenutno!
To boze debila
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV u jednom komadu.
  • Rok 14 sati.
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Koji vam je potreban prvi ili drugi molim vas budite malo precizniji. Da li onaj gde se vidi da ne mogu da udjem u kola ili drugi u kome se vidi kako mi preti?
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV u jednom komadu.
  • Rok 14 sati.
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV u jednom komadu.
  • Rok 14 sati.
Snimak sacinjen nvideo-om gde ogranicen na 15 minuta a drugi je sniman bez ogranicenja komandom alt -f9 ja ne mogu da predvidm tu situacija iz tog razloga su dva klipa .
Moze te da vidite u vremenskoj komunikacij izmedju mene i administracije.
Molim vas da pogledate u logovima da izmedju mene i njega nije bilo nikakve interakcije davanja kljuceva.
 

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
Snimak sacinjen nvideo-om gde ogranicen na 15 minuta a drugi je sniman bez ogranicenja komandom alt -f9 ja ne mogu da predvidm tu situacija iz tog razloga su dva klipa .
Moze te da vidite u vremenskoj komunikacij izmedju mene i administracije.
Molim vas da pogledate u logovima da izmedju mene i njega nije bilo nikakve interakcije davanja kljuceva.
I dalje ti to mislis
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Ne ne mislim nego znam , jako je tesko dokazati da neko ima cit i ti to dobro znas pa ides na tu kartu , da hoce da provere tu tvoju pricu koja po meni ne bi prosla kako si pozajmi od druga ili fema kako ti kazes , verovatno bi te razotkrili na snimk se jako dobro vidi da auta nema na svom mestu i odjedanput se pojavljuje tamo gde sam ga parkirao. Meni je drago da sam te razotkrio a vidim da nisam jedini. Napravio sam jednu gresku kojoj bi dolijao ali drugi put je nece bit.
 

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
Ne ne mislim nego znam , jako je tesko dokazati da neko ima cit i ti to dobro znas pa ides na tu kartu , da hoce da provere tu tvoju pricu koja po meni ne bi prosla kako si pozajmi od druga ili fema kako ti kazes , verovatno bi te razotkrili na snimk se jako dobro vidi da auta nema na svom mestu i odjedanput se pojavljuje tamo gde sam ga parkirao. Meni je drago da sam te razotkrio a vidim da nisam jedini. Napravio sam jednu gresku kojoj bi dolijao ali drugi put je nece bit.
Ako os možemo igrati skupa jer te možda mogu ubaciti u fin idući mandat ako os i da ti se izvinem i da ti pokažem da nemam ništa
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
U prilog vam dostavljam i ostatak POV-a. Dopis sa administracijom kao i gde se vidi kako ne mogu da udjem u svoj auto.
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Ako os možemo igrati skupa jer te možda mogu ubaciti u fin idući mandat ako os i da ti se izvinem i da ti pokažem da nemam ništa
Naravno da cemo igrati zajedno ipak je ovao samo igra, nemoj da shvatis ovu prijavu nista licno. Pozdrav i vidimo se negde u budcnosti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom