Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Noa_Garcia08

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime IRL:Noa
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): od ponedjeljka do petka ovisi ili od 14:00 do 23:00 ili od 20:00 do 00:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):7-12h
6. Vaš Discord:noazgs
7. Vaše ingame ime: Noa Garcia
8. Vaš ID:33620
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State-a

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? zato sto zelim pomoci admin timu i pomagati ljudima kazniti one koji krse pravila.
2. Koje su vaše prednosti? znam vecinu pravila, uvijek sam miran i spreman pomoci.
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam puno slabosti ali jedna za koju sam siguran je sto nemam bas najbolji PC ali to sve rijesavam.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? da bez problema jer mi je to uvijek bio san i sada kad imam prilika nema nista sto me moze sprijeciti.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)? da mislim nemam biznis a i da ga imam bez problema bih ga prodao
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? ne postoji nikakav problem
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,458
Odbijeno

Imate IG upozorenje trenutno , prijavite se za 7 dana uz to da ne krsite pravila do tada !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom