Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Filip Filep

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
262
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: 1filippp

6. Vaše Ingame ime: Fillip Fillep
7. Vaš ID: 45624
Dodatne Informacije:
1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
- Pre svega zelim da Vam se zahvalim na citanju moje prijave, pa da krenemo, ja sam jako smirena osoba i mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju, imam puno iskustva u crime organizacijama tako i u state organizacija, moju organizaciju kada ja nisam tu vodili bi moja high command, koja je vrlo pozitivna i vrlo pametna, svi leaderi do sada su se osnivali na turf kod mene bi to bilo malo drugacije naravno bilo bi turf ekipe koja bi turfovala ali sam ja i sama odredjena high command bi se vise usmeravali na aktivnost organizacije, kao na primer:
*Aktivnost po ghetto-u
*Pljackama 24/7
* Pljackama gunstore-ovima
*Talacke situacije
*Farbanje grafita.
*Podmorskih bitki
*Tajnih radnji
- Sto se tice racija na organizaciju koju bih hteo da predstavljam (The Families) trazio bih od svojih clanova da budu uvek u pripravnosti za takav napad state organizacijama, te bih uvek trazio od clanova da odbrane svoj HQ svoju municiju i svoje puske. U organizaciji bih zahtevao od svojih clanova da budu odgovorni, da postuju visi i nizi cin, kao i sto sam rekao pripravnost u svakom momentu.

- Za sam kraj ove teze zeleo sam reci kad sam usao na ovaj projekat bila mi je zelja da postanem leader neke specificne organizacije, bio sam u svakoj crime organizaciji te mi je The Families najvise zapala za oko zbog njihovih aktivnih i uvezbanih clanova, i njihovih dobro organizovanih radnji. Kada sam video da se trazi lider za ovu organizaciju mislio sam da bih ja kao aktivan igrac na grand rp serveru bio savrsen za vodju ove crime organizacije sa svim iskustvom koje ja imam.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Formirao bih grafit team koji bi bio cilj da svaki grafit bio nas i kako bi ceo ghetto bio zelen.
-Formirao bih svoj turf tim koji bi bio cilj da osvoji ceo ghetto
-Svaki ponedeljak bi radio sastanke de bih svoje clanove motiviso i hrabrio, takodje bih pokuso da napravim najbolju komunikaciu medju svim clanovima i ostalim ljudima na grand rp serveru
-Napravio bih odredjen rank koji bi vodio na talacke situacije, pljacka gunstore, prodavnice 24/7 i takodje tajnih radnji podmorskih bitki(Naravno svaki clan high commandi bi bio taj koj ce moci voditi talacke situacije, pljacka gunstore, pljacke prodavnice, tajnih radnji i podmorkih bitki)
-Za ulazak u ovu organizaciju bice uslovi da:
• minimalno 13+ godina (OOC)
• da zna pravila servera
• da ima 5+ godina u drzavi

‌RANKOVI


1. Minion
2. Bad Boy
3. The Plug
4. Middle man
5. Green boy
6. Graffit team
7. Graffit team leader
8. Extrovert
9. Turfer
10. Highup
11. O.G
12. Underbos
13. Boss
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom